Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Szczytnie wydał decyzję o braku przydatności wody do spożycia z wodociągu publicznego Jedwabno .

Mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców zasilamy Państwa z ujęcia wody Witowo produkującego wodę o DOBREJ JAKOŚCI .

Informacje dot. jakości wody będą na bieżąco aktualizowane i umieszczane na stronie Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczytnie.

Prosimy o zachowanie spokoju, ZGK Sp. z o.o. podejmie wszelkie działania w tym dezynfekcję oraz płukanie sieci w celu przywrócenia należytej jakości wody.

Kategorie: Wiadomości

Powiązane Posty

Wiadomości

FUNDUSZ DOFINANSUJE MODERNIZACJĘ SIECI KANALIZACYJNEJ

W czwartek 2 grudnia w siedzibie funduszu Prezes Robert Barański podpisał umowę o dofinansowanie gruntowej modernizacji sieci kanalizacyjnej w naszej gminie. Do końca czerwca 2022 roku stare przepompownie ścieków w Jedwabnie zostaną zastąpione przez nowe. Czytaj więcej…

Wiadomości

UWAGA !

W związku ze wzrostem liczby zachorowań na koronawirusa SARS-CoV-2 zachęcamy do załatwiania spraw drogą mailową:[email protected] lub telefoniczną: 531-779-221. Wspólnie dbajmy o nasz zdrowie.

Wiadomości

HARMONOGRAM ODCZYTU WODOMIERZY – LISTOPAD 2021

DATA MIEJSCOWOŚĆ / ULICA UWAGI 23.11.2021 r. (wtorek) Szuć, Lipniki, Narty, Warchały, Brajniki + kolonie, Odczyt może ulec opóźnieniu do 1-2 dni 25.11.2021 r. (czwartek) Waplewo + kolonie, Burdąg + kolonie, Małszewo Odczyt może ulec Czytaj więcej…